Herec Hafþór Júlíus Björnsson známy najmä pre svoju rolu v Game of Thrones si našiel maličkú priateľku. Len nedávno si ju dokonca vzal za ženu. Ako však dvojica funguje pri nežnostiach, keď majú takýto výškový rozdiel?

Dvojica sa spoznala v septembri minulého roka. Hafþór bol na súťaži a zhodou okolností išiel neskôr do baru, kde Kelsey pracovala ako čašníčka. Odvtedy ich vzťah nabral rýchly spád. Ako im to však funguje v intímnej sfére, keď on vyzerá ako Obor a ona ako Palculienka? Kelsey odpovedala, keď sa jej na to spýtal fanúšik zo sociálnej siete. Maličká kráska prezradila, že keď sa bozkávajú, on sa musí zohnúť a ona ísť na špičky alebo ju väčšinou jednoducho zdvihne na ruky. No a v posteli je to už asi jedno, pretože ako sa hovorí, tam sa to stratí.

Hafþór a Kelsey

Hafþór a Kelsey Hafþór a Kelsey Hafþór a Kelsey Hafþór a Kelsey Hafþór a Kelsey Hafþór a Kelsey Hafþór a Kelsey Hafþór a Kelsey Hafþór a Kelsey Hafþór a Kelsey Hafþór a Kelsey Hafþór a Kelsey Hafþór a Kelsey Hafþór a Kelsey Hafþór a Kelsey

Zdroj: Mirror.co.uk | Foto: Instagram

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.