INZERCIA | Nájsť tie pravé hodinky môže byť niekedy oriešok. Zvlášť, keď máte dosť koníčkov a aktivít. Raz chodíte do práce v obleku, inokedy zas lietate po horách alebo drandíte na bicykli. Čo si budeme hovoriť, hodinky musia byť 100% funkčné, ale okrem toho sú otázkou aj vášho osobného štýlu. Aké hodinky teda zvoliť, aby vám perfektne sadli a nemuseli ste ich mať doma plný šuplík?

Odpovedzte si na základnú otázku, kde všade s hodinkami na rukách trávite najviac času. Sú to prevažne obchodné stretnutia? Potom siahnite skôr po luxusnejšom vzhľade. Ak pracujete najradšej v pohodlných džínsoch a bavlnenom tričku, bude vám sedieť viac ležérnejší kúsok. A ak ste cez deň väčšinu času stále v pohybe, vyberte minimalistický športový vzhľad.

Značka MVTM stelesňuje moderné poňatie pánskej klasiky, ktorú preveril čas. Nečakajte nič provokatívneho a prehnane nápadného. Nechcete predsa hodinky striedať tak často ako svoje ponožky. Pokiaľ ich nezbierate. Hodinky MVMT majú čistý minimalistický dizajn, zmysel pre detail a perfektné spracovanie. Nechýbajú kvalitné materiály, vďaka ktorým sa nemusíte strachovať o to, že je hneď niekde oškriete. Takéto hodinky nie sú len na jednu sezónu. Neokukajú sa vám, pretože sú proste univerzálne. Majú nestarnúci dizajn, ktorý čerpá z klasických tvarov pánskych modelov.

Kto vlastne stojí za úspešnou značkou MVMT?

Ide o dvojicu študentov z Kalifornie. Jake Kassan a Kramer Laplante začali ešte na vysokej škole spriadať plány, ako naplniť svoj sen o vlastnej značke hodiniek. Na získanie finančných zdrojov na rozjazd využili silu sociálnych sietí. Vďaka obrovskej podpore fanúšikov získali dostatok peňazí na rozjazd firmy a vlastnú výrobu. Dokonca sa im v roku 2013 podarilo stať sa druhým najúspešnejším crowdfundingovým projektom, ktorý v kampani módnych značiek získal najväčší balík financií. Úspech týchto chlapíkov na seba nenechal dlho čakať. Mrknite sa na náš štýlový výber pre každú príležitosť.

Minimalistický model Chrono Black je celý zahalený do čierno čierneho balenia. Ak hľadáte naozaj všestranný kúsok, bude tento model presne ten pravý. Sú štýlové aj bez zbytočných príkras. Vďaka ich čistému prevedeniu ich využijete pri všetkých situáciách, či už máte dôležitérokovania, neformálny obed alebo sa vydáte za športom. Univerzálna čierna sadne ku všetkému.

Model Chrono Black si môete pozrieť — TU

Model Voyager si priamo hovorí, aby ste ho prevetrali niekde po ďalekých cestách. Ak v sebe máte dušu cestovateľa a túžbu neustále objavovať nové, padnú vám ako uliate. Kombinácia zlatoružovej ocele a príjemnej hnedej kože pôsobí hrejivo a ležérne. Jemné detaily, čisté línie a vymeniteľný remienok z nich robia super kúsok pre všetky vaše dobrodružstvá.

Model Voyager si môžete pozrieť — TU

The 40 Silver patrí každému modernému gentlemanovi. Prvý dojem je extra dôležitý a doplnky, ako sú práve hodinky, hrajú extra dôležitú úlohu. The Silver sú precízne spracované s pánskymi prvkami, nádychom minimalistického luxusu, elegantné a nadčasové. Presne také padnú ku každej vašej košeli.

Model The 40 Silver si môžete pozrieť — TU

Tento a ďalší výber modelov značiek MVMT zoženiete pohodlne online na 24time.sk Internetový obchod funguje na českom trhu od roku 2013 a od tej doby sa neustále rozrastá o nové a zaujímavé značky z celého sveta. Vďaka tomu si nielen český, ale teraz aj slovenský zákazníci majú možnosť vybrať zo stoviek modelov na jednom mieste.