Televízia JOJ Plus spustila v poradí už druhú sériu obľúbenej šou Oktagon výzva, kde si svoje bojové schopnosti v klietke merajú Slováci proti Čechom. Prvú sériu vyhral slovenský borec s maďarskými koreňmi Gábor Boráros, z ktorého sa stala ihneď hviezda.V druhej sérii bojujú o titul šampióna Oktagon výzvy štyria Slováci – Patrik Grunner, Tomáš Bolo, Samuel Krištofič a Rado Úškrt. Český tím je v zložení Pavel Simandl, Pavel Salčák, Ondřej Raška a Michal Kotalík. Pred týždňom získal prvý bod pre slovenskú stranu Rado Úškrt, ktorý zničil svojho českého súpera Pavla Simandla.

Druhú bitku obstarali Tomáš Bolo zo Slovenska a Michal Kotalík z Česka. Druhý menovaný mal však od začiatku veľké problémy s váhou. Za 36 hodín potreboval schudnúť až 14 kg. Napriek urputnému boju zhodil len na 86,5 kg, čiže pol kila mal stále navyše. Následne mal dve hodiny na to, aby sa dostal pod požadovanú hranicu.

V druhom vážení však už navážil 85,9, ale s podvodom. Jeho český tréner Petr Macháček totiž váhu trošku nadvihol palcom na nohe, čo si všimli dvaja slovenskí fighteri Tomáš Bolo a Patrik Grunner. Ihneď na to upozornili a išli za samotným trénerom, ktorý napokon všetko priznal. “Zasunul som pod váhu prsty a trošku som to podvihol,” povedal Macháček. Napriek tomuto incidentu sa zápas konal a ako víťaz z neho vzišiel český borec Michal Kotalík, ktorý vyrovnal stav zápasov na 1:1. Takéto víťazstvo by sme si za klobúčik veru nedali. Hanba!

VIAC ŠPORTU nájdete na SportovyMagazin.sk — TU

Zdroj|Foto: JOJ Plus

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.