Ahojte všetci, hlási sa k vám nová Slovak Maniačka Nina! :)

V prvom rade by som sa chcela poďakovať redakcii, že si vybrala práve mňa, a takisto aj vám, že som od vás dostala toľko lajkov! Verím, že vás nesklamem! :)fotka 1(1)

Rada by som sa vám na začiatok trochu predstavila. Volám sa Nina, mám 19 rokov a od septembra bývam v Bratislave. Študovala som na gymnáziu v Modre, kde som aj doteraz žila. Venujem sa fotografovaniu, čo je v tejto dobe možno už také klišé, ale robím to rada a hlavne s láskou.

Mám rada ženy a ženskú krásu a preto sú aj mojimi najobľúbenejšími objektami. Aj preto verím, že sa mi v časopise Slovak Man bude páčiť, predsa len je tu každý mesiac veľa prekrásnych žien! Len aby ste si pri týchto slovách nemysleli, že sa na ženy pozerám inak ako obdivujúcimi a pracovnými očami, už rok a pol som šťastne zadaná s mojim priateľom.fotka(1)

Voľný čas rada trávim s ním a s mojimi kamarátkami ako každé dievča :) Moje kamarátky by o mne asi povedali, že som také slniečko, pretože som veľká optimistka a vždy sa snažím všetkým ukázať na problémoch samé pozitívne veci.  Ak by ste mali zlý deň, rada vám ho rozveselím :)Ak by ste ho chceli rozveseliť vy mne, postačí mi čokoláda :)

Aby to nebolo priveľa informácii naraz, tak je to na dnes všetko. Majte sa zatiaľ krásne :)