Verili by ste, že jednu z najvýznamnejších funkcií pri výbere partnerky hrá váš nos? Čím viac nám naša polovička vonia, tým viac sme k nej priťahovaní. Vedci dokonca zistili, že ak si partneri navzájom voňajú, je to ten najlepší predpoklad k tomu, aby ich vzťah vydržal. A naopak – ak si ľudia nevoňajú „správne“, ich vzťahu hrozí väčšie riziko rozpadu.Chodiť však po uliciach a ovoniavať ženy by bolo zvrátené, ako teda nájsť tú pravú? Pomôcť môže „očuchávacia“ zoznamka! Zoznamovanie po čuchu, tzv. Smell Dating, by sme mohli pokojne nazvať vrcholom umenia zoznamovania. Postup je pritom veľmi jednoduchý: po tom, čo sa na www.smell.dating zaregistrujete, pošlú vám tričko. Toto tričko budete nepretržite nosiť tri dni a tri noci. Ak ste práve teraz zvraštili obočie znechutením, dodávame, že podmienkou je nepoužívať žiaden deodorant! Prepotené tričko potom pošlete späť v predplatenej obálke, ktorú dostanete v zásielke.

Na výmenu vám zašlú vzorky tričiek žien, ktoré sa rovnako ako vy potili bez použitia deodorantu tri dni a tri noci. Vzorky ovoniate a vyberiete z nich tie, ktoré vám budú skutočne „voňať“. Ak budú „čuchové“ sympatie vzájomné, zoznamka sprostredkuje kontakt. No a potom už to bude len na vás, či skončí ruka v rukáve… Celá táto sranda stojí 25 dolárov, a ak máte radi dobrodružstvo, možno to aj stojí za vyskúšanie. Čo ak budete patriť k šťastlivcom, u ktorých to skutočne bude „láska na prvé ovoňanie“?

Foto: bitlanders.com

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Mia
Riadim sa heslom ,,Ži a nechaj žiť". Ako každý správny Vodnár potrebujem slobodu, neznášam mantinely a obmedzenia každého druhu. Svoj vesmír si neviem predstaviť bez rodiny, priateľov, psa, prírody, kníh, dobrej kávy, postele a počítača. Ak by nebol počítač, postačí aj pero a papier.