Pozeráte sa po ideálnej letnej dovolenke? Už vás omrzeli kamenisté chorvátske pláže, kde sa celý deň len nudíte? Potom pre vás máme jeden tip. Loď Desire Cruise, ktorej osadenstvo vám splní aj tie najtajnejšie túžby. 

Zrejme ste už počuli o zážitkových plavbách naprieč rôznymi oceánmi. Lenže to nie sú zážitkové plavby v tom pravom zmysle slova. Za takú možno označiť tú loďou Desire Cruise, ktorá poskytne svojim cestujúcim nevšedné možnosti. Okrem toho, že vás tu čakajú tie najlepšie kulinárske zážitky, na svoje si prídete aj v posteli.

Práve na tú sa totiž plavba Desire Cruise bude zameriavať. Zdá sa ale, že tento špeciálny zážitok nebude len o tom, skočiť každý večer do postele s inou ženou. Na lodi totiž sľubujú rôzne šou s dospeláckou tématikou, ako scrabble v spodnom prádle, večierok len v negližé a maskách, a tak sa nedostatku zábavy obávať nemusíte.

A kade sa to vlastne bude Desire Cruise plaviť? Loď vypláva z Barcelony a postupne zakotví v Sete, Marseille, Monte Carle, Portofine a Florencii. Cieľovou zastávkou lode bude Rím. Na lodi ste vítaný sám, či s kamošmi, aby ste si užili nezabudnuteľné radovánky, no pokojne sa sem vyberte aj s partnerkou a okoreňte si poriadne intímny život. Tak čo, pridáte sa na palubu?

Foto: Yad.ho.ua, desire-experience.com, YouTube | GIF: Giphy.com