Včera sme vám priniesli informáciu o tom, že si vraj najškaredšia česká péčková hviezda hľadá partnera. Na inzerát expresne zareagovali modrooký Lukáš, zabezpečený Tomáš a športovec Dávid.

Informáciu o tom, že si péčková herečka Paris Devine alias Zdeňka Strnadová hľadá partnera, do sveta pustil portál extra.cz, ktorý jej momentálne ponúka troch nápadníkov. Ani jeden z nich v reakciách na “inzerát” nezabudol vypichnúť svoje „kvality“, a tak bude mať herečka nepochybne ťažké rozhodovanie. Práve preto sme sa rozhodli Paris trochu pomôcť a v bodoch vyjadriť, čo si o adeptoch myslíme.

Paris Devine

Nápadník č. 1 – Lukáš

Modrooký Lukáš opisuje sám seba ako veľkého sympaťáka a večného optimistu. Údajne má byť vtipný, a tak hľadá niekoho, kto sa na jeho humore bude zabávať spolu s ním.

  • Zdeňka, pri výbere tohto adepta pozor na možno veľmi nízku mieru sebareflexie! Na druhej strane, sleduj ten kríž. Môžeš ho dať do záložne a budeš zabezpečená!

Nápadník č. 2 – Tomáš

Ani 28-ročný Tomáš nezabudol v odpovedi na inzerát vymenovať všetky svoje kladné vlastnosti. Okrem toho, že je vraj tolerantný a má zlaté srdce, tak miluje aj šport. Napokon, sám aktívne hráva americký futbal. Tomáš má navyše dobre platenú prácu, ktorú miluje, vlastný byt a auto. Jedinou nevýhodou môže byť absencia modrých očí.

  • Zdeňka, tento adept sa javí ako ideálny! Otázne je len to, či sú pre teba dôležitejšie peniaze alebo modré oči.

Nápadník č. 3 – Dávid

Tretí nápadník Paris Devine toho o sebe prezradil najmenej. Dozvedeli sme sa len to, že je športový typ, tolerantný a na svoju partnerku by bol dobrý. Vziať ju chce dokonca do „siedmeho neba“!

  • Pozor na sladké rečičky! Šiltovkár Dávid to nemusí myslieť tak celkom vážne.

Zdroj: extra.cz | Foto: extra.cz

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Gustav
Charakterizovať Gustáva je len veľmi ťažké. Vo všeobecnosti ale platí, že ide o mladého chalana, ktorý nijako nevytŕča z davu. Milovník športu, pekných žien a večný študent sa s vami rád podelí o tie najzaujímavejšie témy a postrehy.