„Sme dostatočne šialení, aby sme dosiahli to, po čom zatúžime.“ Našli ste sa v tejto vete? V tom prípade čakáme práve na vás.

Partia bláznov z vydavateľstva Next Media Group hľadá nových redaktorov, ktorí by osviežili jej kolektív. Či ste drsný chlap, romantické žieňa, bláznivá tínedžerka alebo unavená mamička, ktorá potrebuje spestriť materskú, určite si u nás nájde to svoje. Stačí, ak radi píšete, máte chuť na sebe pracovať a touto kombináciou by ste vedeli zaujať či už čitateľov Manmagazin.sk, Slovakwoman.sk, HITky.sk, TopGirl.sk, FUNmagazin.sk, ŠportovýMagazín.sk, SlovenskéMamičky.sk, CARMagazin.sk, Omeste.sk, ZáhadnýSvet.sk, alebo aj všetky magazíny dokopy. Ak z vášho článku padneme na zadok, máte vyhraté! :)

Aby sme vás na redaktorský post v perfektnom kolektíve, kde to srší humorom a, samozrejme, láááskou (lebo my sa všetci #lubime) navodili ešte viac, nazrite na náš redakčný blog, kde vás naši TOP redaktori prevedú svojou cestou do Next Media Group alebo vám ukážu, ako to vyzerá na našich poradách, ktoré sú #ledzendery.

PS: Na našej najbližšej ledžendery porade už s nami môžete b(p)y(i)ť aj vy. :)

Viac informácií sa dozviete TU!