Adolf Hitler. O tomto kontroverznom politikovi sa popísalo už mnoho zaujímavostí, nepravdepodobností aj faktov. Len nedávno jeho kniha Mein Kampf vo svete opäť rozbúrila vlnu kritiky, pretože jej vypršali autorské práva, vďaka čomu ju možno čoskoro uvidíme aj na pultoch kníhkupectiev, a už je tu ďalšie škandalózne odhalenie.

Podľa neho Hitler nespáchal samovraždu vo svojom bunkri, ako sa mnohí domnievajú, ale utiekol do Brazílie, kde dožil život so svojou partnerkou. A aby toho nebolo málo, nebola to Eva Braunová, ale černoška menom Kutinga.

S touto informáciou prišla historička a žurnalistka Guerreyro Simoni Renee Dias, ktorá svoje tvrdenie dopĺňa o fotografiu, na ktorej je vraj vyobrazený Hitler s manželkou. Okrem toho napísala knihu „Hitler v Brazílii“. V nej sa dočítate príbehy obyvateľov mestečka Nossa Senhora do Livramento, kde údajne Hitler žil. Vraj bol v mestečku oslovovaný ako „starý Nemec“ a zmenil si meno na Adolfa Leipsiga. Žíl v domčeku neďaleko jaskyne a aj keď mal veľa peňazí, žil skromne. Aby nebol podozrivý a zamaskoval svoje rasistické zmýšľanie, za partnerku si zvolil černošku a dožil sa úctyhodného veku 95 rokov. Napokon zomrel na starobu.

Či sú tieto tvrdenia pravdivé alebo nie, sa možno čoskoro dozvieme. Historička si je svojou teóriou taká istá, že chce dať exhumovať pozostatky Adolfa Leipziga a porovnať jeho DNA s Hitlerovou.

hitler s sj

Zdroj: wtf.nl , meinkampf.sk