Známy český komik Kazma, ktorý za dlhé roky svojho pôsobenia neraz rozvíril vody nášho bulváru a internetu, prináša ďalšiu novinku. V najnovšom videu spojil mnohé známe osobnosti českého a slovenského šoubiznisu, ktoré v ňom ľuďom posielajú pozitívny odkaz! 

Kazma len pred pár hodinami zverejnil video zo svojej “one man show”, v ktorej sme zistili informácie ohľadom ďalšieho nového projektu. Vďaka obrovskému dosahu Leoša Mareša sa mu podarilo medzi ľudí rozšíriť štatistiku týkajúcu sa toho, že iba 1 z 10 ľudí zastaví, ak sa stane svedkom dopravnej nehody. Na propagáciu využil stávku s Leošom, v rámci ktorej bol známy moderátor ochotný darovať svoje Ferrari hocikomu, kto ho uvidí šoférovať iné auto ako starý Trabant.

Samozrejme, že ten komu sa to podarilo bol samotný Kazma, no už dopredu mal pripravenú reakciu na vlnu nenávisti, ktorá sa proti nemu po tomto “chytáku” na Mareša strhla. Na jednej skladbe sa mu totiž podarilo spojiť také osobnosti česko-slovenskej hudby ako napríklad Ego, Majk Spirit, Lucie Bíla, Ewa Farna či Tomáš Klus a mnohí ďalší. Jej cieľom je šíriť pozitívnu myšlienku a jedná sa určite o jeden z najväčších hitov tohto roka.

Onemanshow Foundation – Cizí zeď (prod. Fiedlerski)

Video: YouTube | Foto: Instagram