Už len necelé dva mesiace nás delia od vypuknutia jedného z najväčších slovenských festivalov, kedy zažívajú sviatok všetci fanúšikovia hip hopu. Hip Hop Žije 2017 otvorí svoje brány 30. júna a prinesie so sebou nejednu novinku.

Od 30, júna do 2. júla hip hoperov doma nehľadajte. S najväčšou pravdepodobnosťou budú pařit na obľúbenom festivale Hip Hop Žije, ktorý sa každoročne koná na Zlatých Pieskoch. Avšak pod vplyvom veľkého záujmu sa organizátori rozhodli zmeniť areál, aby tak dosiahli väčší komfort a zároveň väčší priestor pre rôzne atrakcie. Nemajte ale strach, bude to len o niekoľko metrov ďalej, a dokonca hneď v blízkosti jazera.

Krajšie a rozľahlejšie prostredie nebude jedinou novinkou tohtoročného Hip Hop Žije. Tešiť sa môžete na dva nové stage, čiže dokopy štyri – Hlavný stage, Urpiner stage, Ja Som funky stage, DJ Is Not Jukebox Stage. Chýbať nebude basketbalový, resp. streetball turnaj a ani kvalitný Graffiti Jam v spolupraci s rooftop.sk.

Keďže sami vieme, že počasie vie byť nevyspytateľné, organizátori mysleli na všetko a pre návštevníkov si pripravili záložný plán. V prípade nepriaznivého počka sa tak časť programu presunie do indoorových priestorov.

Aj v aktuálnom ročníku bude dobre postarané o vaše veci, ktoré si budete môcť uskladniť v skrinkách. Taktiež bude k dispozícii TENT IN, vďaka ktorému budete mať kde skloniť hlávku bez toho, aby na vás v noci spadol zle postavený stan :) Obe služby si však treba vopred rezervovať – čím skôr, tým lepšie, a to na oficiálne stránke festivalu hiphopzije.sk, kde nájdete aj mnoho ďalších potrebných informácií.

Už čoskoro sa vraj odhalí meno headlinera a ako organizátori naznačili, nemusí byť len jedno.:)

Foto: Facebook