Na plátne vyzerá všetko dokonale a jednoducho. Výsledné scény pôsobia, akoby boli natočené na prvýkrát s úplnou ľahkosťou. Zdanie však môže klamať a aj herci sú len ľudia, a tak priznali, že pred týmito chúlostivými scénkami sa museli opiť, aby ich vôbec dokázali natočiť.

Margot Robbie a Vlk z Wall Street

Krásna blondínka síce pôsobí ako odvážna dračica, no keď mala natáčať úplne nahá, zrazu sa roztriasla a bála, že to nezvládne. Našťastie jej však dopomohol člen štábu, ktorý jej priniesol fľašu tequily. Tá herečke nakoniec dodala potrebné sebavedomie, a tak sa klapka mohla natočiť.

Billy Bob Thorton a Santa je úchyl

V tomto filme si slávny herec zahral v podstate samého seba. Keďže je známy pre svoje alkoholické excesy na pľaci aj v súkromí, stotožnil sa s hlavnou postavou večne naliateho Santu veľmi ľahko.

Jennifer Lawrence a Hry o život: Skúška ohňom

Jennifer sa preslávila svojím kamarátstvom s kontroverznou Miley Cyrus, no po alkohole siahla aj priamo na natáčaní. Dôvodom však nebola jej hanblivosť, ani chúlostivá scénka. So svojimi kolegami sa takto rozhodli prežiť príliš dlhý natáčací deň. Na pľaci potom vyrábali patričný neporiadok.

Daniel Radcliffe a Harry Potter

Daniel prezradil, že pri natáčaní 6. série úspešného Harryho si priznal problémy s alkoholom a s tým súvisiacich kopec výpadkov. Aj keď sa nikdy neožral priamo na pľaci, hercovi sa stávalo, že na natáčanie opitý už prišiel.

Natalie Portman, Mila Kunis a Čierna labuť

Vo filme Čierna labuť sa tieto dve ženské hviezdy ocitnú vo veľmi intímnej a chúlostivej scénke v posteli. Aj keď ide o ostrieľané herečky, pred touto klapkou si spoločne otvorili fľašu tequily a až po poriadnom posilnení sa išlo na natáčanie.

Zdroj | Foto: YouTube, Facebook