Hoci pre priaznivcov golfu nie je zima najideálnejším ročným obdobím, to neznamená, že sa spolu nemôžu stretnúť a zabaviť aj inde ako na greene. Napríklad aj na takom 6. reprezentačnom plese golfistov, ktorý uskutoční agentúra JUTURN SLOVAKIA už 14. februára.Sviatok zaľúbených sa dá stráviť aj inak ako vo dvojici pri romantickej večeri. Golfisti, ktorí už majú na ples v hoteli Holiaday INN zakúpené lístky, o tom vedia svoje. Aj keď, samozrejme, ani na ňom nebude chýbať vynikajúce jedlo v podobe bohatého občerstvenie a ochutnávok mäsových výrobkov od spoločnosti Mecom. Rovnako si v tento večer prídu na svoje aj vínkari a fajnšmekri drinkov, pretože organizátor podujatia, agentúra JUTURN SLOVAKIA, pripravil pre svojich hostí ochutnávky vín od spoločnosti Corner a Vine Planet a taktiež obľúbené miešané nápoje, ktoré prinesie Double Cross vodka.

billboard ples 2015_print

Čo sa týka programu, určite sa nebude niesť len v golfovej tematike a zabavia sa aj tí, ktorí k tomuto športu nemajú až tak blízko. Návštevníkov totiž bude čakať na plese napríklad akrobatické a tanečné vystúpenie skupiny FUNKIEZ či vystúpenie exotického speváka z Veľkej Británie menom BIG JOHN WHITFIELD. Hostia sa môžu tešiť aj na polnočné prekvapenie v podobe  UV SHOW či tombolu s atraktívnymi cenami. Mimochodom, výťažok bude putovať na charitatívny cieľ.

Ak sme vás teda navnadili na valentínsky večer strávený na 6. reprezentatívnom plese golfistov, dávame vám do pozornosti aj zľavy na ubytovanie, ktoré pre hostí pripravil hotel HOLIDAY INN.

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Slávka
Nasadená 24 hodín denne, to je naša Slávka, nie je nik, kto by ju nemal rád. Plnohodnotnej zastupuje nášho šéfredaktora a denne rieši milión vecí, aby ste si vy, naši čitatelia mohli čítať každý deň novinky zo všetkých oblastí, ktoré vás zaujímajú.