Aj keď za oknami ešte nie je najteplejšie, golfová sezóna hlási svoj návrat i v roku 2017. Už 1. mája odštartuje pokračovanie obľúbenej golfovej túry GOLF CHALLENGE, ktorá sa z veľkej časti bude odohrávať na ihrisku GC Welten.

V deň Sviatku práce na ihrisku GC Welten odštartuje prvé kolo už ôsmeho ročníka golfovej túry GOLF CHALLENGE s generálnym partnerom predajňou golfových potrieb GOLF USA. Golfisti sa môžu tešiť na osem turnajov, pričom organizátori naznačili, že ich možno ešte zopár tento rok pribudne. Hraničný počet hráčov v rámci jedného turnaja je 96.

Na víťazov čakajú krásne umelecké diela – trofeje z dielne Achilleasa Sdoukosa a taktiež aj vecné ceny od partnerov GOLF USA, ESET a ďalších. Tento rok je v hre dokonca aj golfový pobyt v španielskej La Cala od cestovnej kancelárie Costa Golf.

Okrem iného, tak ako po minulé roky, aj tohtoročný deň detí sa bude oslavovať na ihrisku v Báči, konkrétne 28. mája pod hlavičkou generálneho partnera Tatranské Kúpele Lúčivná, ktoré pomohli už viac ako 90 000 deťom s problémami s dýchacími cestami. Deti bude zabávať kúzelník Talostan a budú sa môcť vyjašiť na skákacom hrade, pri obrom bublifukovačovi, golfových tréneroch či tanečných vystúpeniach. Program potrvá od cca 10.00 do 14.30 a pre deti bude zdarma.

Termíny

1. máj,
28. máj (deň detí)
10. jún
2. júl
5. august (SEDIN)
29. augusa
10. september
14. október

Viac informácií nájdete na FB stránke GOLF CHALLENGE 2017 a taktiež v prílohe turnajov na SKGA serveri.