INZERCIA | 3. júna 2018 sa v Báči v rámci túry Golf Challange uskutoční mimoriadna golfová akcia! V krásnom prostredí golfového klubu Welten v Báči spojíme už po 5-krát s hcp turnajom aj deň detí! Pripomíname, že všetky atrakcie pre deti sú zdarma!

Počas celého dňa bude pre deti, ale aj negolfistov pripravených množstvo atrakcií ako skákací hrad, trampolína, bublifukovač, maľovanie na tvár, dielničky pre deti, škola golfu vedená PGA PRO trénermi a golf pre najmenších. Po turnaji prebehne tombola o hodnotné ceny. Výťažok tejto tomboly bude venovaný nadácii CLOWNDOCTORS – Červené nosy. Okolo 11.00 hod. vystúpi aj skvelý kúzelník Talostan!

Program pre deti začne o 10:00 hod. a skončí približne o 14:30 hod. Počet miest na turnaj bude obmedzený, preto chceme touto cestou vyzvať všetkých golfistov, aby sa prihlasovali v predstihu. Očakávame vysokú účasť ako na greenoch, tak mimo nich.

Bližšie info budeme postupne zverejňovať na našej FB stránke: www.facebook.com/golfchallenge2018. Tešíme sa na všetkých 3. júna 2018 vo Weltene!

Michal Wirdzek, organizátor podujatia