Golfisti i negolfisti, zbystrite pozornosť. 28. mája 2017 sa v rámci túry Golf Challange 2017 DEŇ DETÍ by Tatranské kúpele Lúčivná uskutoční v Báči mimoriadna golfová akcia! Na chuť si prídu úplne všetci od profi golfistov až po deti, ktoré si budú môcť v krásnom prostredí golfového rezortu Welten užiť deň detí.

V Báči bude dňa 28. mája pre všetkých návštevníkov golfovej túry GOLF CHALLENGE 2017 pripravený zaujímavý program. Deti sa budú môcť vyjašiť v rámci rôznych atrakcií od skákacieho hradu, trampolíny, mega bublifuku, maľovania na tvár až po dielničky pre deti. Pre dospelákov je pripravená škola golfu vedená PGA PRO trénermi a testovanie golfových palíc. Po turnaji prebehne tombola o hodnotné ceny, ktorej výťažok bude venovaný nadácii CLOWNDOCTORS – Červené nosy. O 11.30 vystúpi kúzelník Talostan!

V prípade záujmu by ste sa mali prihlásiť v predstihu, pretože počet miest na turnaji je obmedzený. Program pre deti začne o 10:00 hod. a skončí približne o 14:30 hod. Vstup pre deti a ich doprovod je zdarma!