Daniel alias GOGO prednedávnom na svojom “jútub” kanáli, ktorý sa dá prirovnať ku pravému sídliskovému kanálu, ej kej ej stoka plná ho**en, dosiahol významný míľnik 1 000 000 odberov. Ako bonus zverejnil “miliónový bonus”.

Gogo včera večer zverejnil bonusové video pre svoju fanúšikovskú základňu, čiže pre všetky materské školy a prvé stupne základných škôl. Ako poďakovanie dal svojim kindermafiánom hudobné video, v ktorom sám rapuje (alebo sa o to snaží) do beatu od neznámeho beatmakera, ktorý vo voľnom čase testuje kvalitu mäkkých drog a asi robí aj hudbu pre Rakbyho. Jednoducho strašný prúser a z počúvania mi z hlavy vypadali všetky vlasy.

Radšej sa vrátim k bývalej než to počuť znova (mimochodom, k nej by som sa nikdy nevrátil)

V klipe sa Danko pretŕča pri autách, ktoré nemá v garáži ani Dan Bilzerian a vlastne celé je to strašný shitfest, ktorý by som za trest púšťal dolapeným vyznávačom Islamského štátu a verte, že by prosili o waterboarding, lebo toto by bolo moc aj na nich. Celú vizuálnu stránku by som označil ako chválenie sa cudzím perím. A celkový dojem z videa? Rakovina konečníka je znesiteľnejšia než Gogo-man-tv-ova egoistická pesnička. Ale zrejme dievčence 6+ budú dávať palčeky a ďalšie odbery, takže sa môžeme celkom skoro tešiť na ďalší milión, a to už bude Gogo zrejme nôtiť priamo s 50 Centom.

PS: Sajfa, ako si toto mohol?