Tatianu Drexler (54) zrejme každý pozná ako večne usmiatu porotcovskú stálicu markizáckej šou Let´s Dance. Kariéru profesionálnej tanečnice síce dávno zavesila na klinec, no väčšinu divákov určite zaujíma, ako vyzerala niekoľkonásobná majsterka Slovenska či Nemecka za čias svojej najväčšej slávy pred 20-timi rokmi!Bola poriadny kus! Málokto vie, že sympatická porotkyňa žala počas tanečnej kariéry jeden úspech za druhým. Tatiana svojho exotického tanečného partnera a neskôr aj manžela Petra Ingriša paradoxne spoznala na fakulte, kde študovala matematiku: ,,To bol špičkový slovenský pár, najlepší. Samozrejme, umiestňovali sa na tých prvých priečkach. Mali nádhernú charizmu. Peter bol atraktívny mulat, Tatiana bola nádherná tanečnica a naozaj sa k sebe strašne hodili. Veľmi dobre tancovali a v tanci veľmi záleží aj na tom, ako pár vyzerá,” prezradil Tatianin dobrý kamarát a tanečný majster Zdeněk Chlopčík. Po svadbe a víťazstve na majstrovstách republiky v spoločenských tancoch sa Tatiana rozhodla opustiť rodinu a s partnerom emigrovať do Nemecka. Neskôr spolu žili v Londýne, makali na sebe a vďaka tancu precestovali kus sveta. Ako emigranti to však vôbec nemali jednoduché.

Sledujte Manmagazin.sk aj na Instagrame — TU —

Kvôli odlišnému pohľadu na budúcnosť sa pár po štrnástich rokoch manželstva rozišiel a Tatiana ostala v zahraničí sama s dlhmi na krku. Sympatická porotkyňa tesne pred štyridsiatkou napokon našla šťastie po boku detektíva Hartmuta Hoppa.

Dnes vyzerá 54-ročná tanečnica na svoj vek stále k svetu, avšak niet sa čomu čudovať, aj zamlada to bola totiž poriadna raketa, ktorá by stála za hriech. :-)

Tatiana Drexler

Zdroj/Foto: YouTube, markiza.sk

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.