klitoris

Od budúceho mesiaca budú francúzskych študentov vzdelávať anatomicky presné makety klitorisu. Nové pomôcky boli vyvinuté spoločnosťou zaoberajúcou sa výrobou predmetov na 3D tlačiarňach s nádejou zoznámiť tínedžerov i s týmto orgánom, ktorý je stále zahalený rúškom tajomstva. Ako vidíte, je oveľa väčší, než mnoho ľudí verí.Len málo mužov si uvedomuje, že penis a klitoris sú si neuveriteľne podobné. V skutočnosti, majú ľudské plody rovnaké genitálie až 12 týždňov od začiatku tehotenstva. Neskôr sa odlíšia a vyvinie sa buď klitoris alebo penis.

Podľa francúzskych úradov je dôležité oboznámiť mládež s klitorisom, pretože jeho jediným účelom je potešiť ženu počas pohlavného styku. A s 8000 citlivými nervovými zakončeniami (dvakrát toľko ako u žaluďa penisu) nie je prekvapením, že väčšina žien vyžaduje jeho stimuláciu, aby boli schopné dosiahnuť orgazmus.

Navyše je tu ešte jeden faktor, ktorý my muži môžeme ženám iba závidieť. Tento orgán ženského potešenia neustále v priebehu života ženy rastie, aj keď je viditeľná iba jeho malá časť. A tak sa jeho veľkosť môže zväčšiť až 2,5 krát. Aké by to bolo krásne, keby túto vlastnosť mal i penis však?

klitoris

Zdroj|Foto: iflscience.com

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Lukáš K
Mladý chalan zaoberajúci sa novinkami blúdiacimi nekonečnými vodami internetu. A ženami, rozhodne ženami.