Parížska zlatokopka bola už unavená z toho, ako ju celý národ odsudzoval za svadbu so starým boháčom. Preto sa rozhodla, že mu svoju lásku vyzná originálne pred celým svetom, a to prostredníctvom hudobného videa. Pri tejto absurdite však jej príbeh ani zďaleka nekončí.Sandrine Devillardová bola realitná agentka, ktorá zavetrila investičné pozemky v blízkosti Álp v obci Puy-Saint-Pierre. Pozemky vlastnil Marcel Aphoux, ktorého prezývali aj “Pustovník”. Muž mal 67 rokov a Sandrine dúfala, že vzhľadom k jeho veku sa ku pozemkom dostane aj inak ako cez zmluvu o kúpe. Príjemným bonusom bol aj fakt, že majetok boháča sa rátal na milióny eur, čo žene nahrávalo aj v plánoch o stavbe prepychovej lyžiarskej chaty.

Marcel

Sandrine to najprv hrala na slušnú a starcovi zaklopala na dvere so záujmom o kúpu pozemkov. Zrejme jej ani vo sne nenapadlo, že ju privíta človek žijúci bez tečúcej vody a elektriny. Z tohto zaostalého životného štýlu pramenila aj jeho prezývka “Pustovník”. Starec jej ponuku ohľadom kúpy okamžite odmietol.

Zlatokopka sa rozhodla, že musí prejsť k inému plánu a zahrala chudákovi na city. Dokázala ho presvedčiť, že je jeho osudovou ženou. Podivný vzťah sa tak zrazu premenil na manželstvo, aj keď bola Sandrine o 25 rokov mladšia a ženích bezzubý. Chlapovi dokonca nevadilo ani to, že jeho nová manželka býva v Paríži a chodí ho len navštevovať.

Zo svadby sa stal národný škandál a zlatokopku všetci odsudzovali. Sandrine bola unavená z prijímania kritiky, a tak sa rozhodla natočiť vlastné hudobné video, kde svojmu mužovi vyznáva nekonečnú lásku. Tvár ženícha je v podstate skoro na celom videu paradoxne zakrytá.

Bohužiaľ, pár mesiacov po zverejnení videa, ženích tragicky zahynul. Zrazilo ho auto, ktorého posádku tvorili dve Sandrine kamarátky. Starký ale, našťastie, nebol taký hlúpy, ako si o ňom mnohí mysleli, a mladej manželke nezanechal vo svojej poslednej vôli ani cent. Vypočítavá mrcha nakoniec zostala vdovou na mizine. Príbeh ako z treťotriedneho amerického filmu, čo poviete?

Zdroj: blog.pairade.com | Foto: Mirror, Daily Mail, The Sun | Video: YouTube

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Goldie
Nenápadne preniká do sveta "pánov tvorstva". A že to je riadna výzva, to vie už od začiatku...