Čo môže byť zaujímavé na obyčajnom traktore s vlečkou? Veď ich môžeme vidieť prakticky denne. A predsa len jeden takýto tátoš holandského farmára zaujal ľudí natoľko, že si ho fotia a zdieľajú na sociálnych sieťach.Za všetko môže veľký nápis na vlečke, ktorý odkazuje na významnú udalosť svetových dejín, ktorou druhá svetová vojna nepochybne je. Najkrvavejší konflikt v dejinách ľudstva si podľa dostupných informácií vyžiadal viac než 50 miliónov životov, no neoficiálne zdroje hovoria o číslach ešte vyšších.

Spomínaný farmár na vlečku pripevnil nápis odkazujúci, že Hitlera zastavilo Rusko, nie USA. Veď práve Rusko stratilo 26 miliónov mužov.

Foto: Twitter

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Martin F
Chalan, ktorý vyrastal v byte oproti futbalovému štadiónu v meste so športovým duchom - v Dubnici nad Váhom. Milujem šport, najmä futbal, v telke nepohrdnem ani tenisom, basketbalom, hokejom ... a posledný rok som sa stal tak trochu závislý na šípkach. Život si taktiež neviem predstaviť bez rockovej/metalovej hudby. ... a samozrejme bez vtipov a srandy, ktorú veľmi nerád kazím a nemám problém si robiť ju ani sám zo seba