Boxersky šampión Floyd Mayweather, ktorý v zápase roka porazil Conora McGregora, sa na dôchodku očividne nudí. Podľa vlastných slov totiž dostal ponuku na zápasy v oktagone od UFC. Za 3 možno 4 zápasy by vraj mohol zarobiť až miliardu amerických dolárov.

Ako by asi dopadol 40-ročný veterán, ktorý celý svoj doterajší život prežil v boxerskom ringu? Ak vezmeme do úvahy jeho vek a fakt, že sa vo svojej kariére venoval iba boxu, bola by to pre neho samovražda. Aj keď nikto s určitosťou nevie, samozrejme, okrem samotného Mayweathera, či je tá miliarda dolárov reálna, faktom ostáva, že sila peňazí je častokrát omnoho väčšia ako zdravý rozum.

Sledujte Manmagazin.sk aj na Instagrame — TU —

„Môžem ísť zápasiť do oktagonu. Môžem podpísať dohodu na 3 – 4 zápasy a zarobiť miliardu dolárov. Pamätajte, ja som Floyd „Money“ Mayweather a vy sk*rvysyni ma milujete, a ja milujem vás, sk*rvysyni.“

Ide iba o divadlo? Možno. Nikdy však nehovorte nikdy. Na začiatku sa aj o Conorovi McGregorovi hovorilo, že je to nezmysel, aby išiel do ringu a odboxoval celý zápas, a nakoniec z toho bola športová udalosť roka.

Vo videu Mayweather hovorí o jeho ponuke

Zdroj: maxim.com | Foto: YouTube