Neúspech, ktorý otriasol takmer celým Slovenskom. Obrovský pech zažila Paulína Fialková počas nedávnej zmiešanej štafety v biatlone na ZOH. Keď z 8 rán netrafila terč až 7-krát, bolo po akýchkoľvek slovenských nádejach na dobrý výsledok. Rozhodcovia dokonca náš tím diskvalifikovali.

Paulína sa v rozhovore pre RTVS rozplakala a tento moment chytil za srdce nejedného Slováka. Úprimná spoveď našej biatlonistky nenechala chladnú ani tenisovú velikánku Dominiku Cibulkovú. Tá sa rozhodla prostredníctvom sociálnej siete poslať Paulíne pár podporných slov.

Sledujte Manmagazin.sk aj na Instagrame — TU —

„Paulína, chcela by som povedať len toľko, tvoje 5. miesto na olympiáde bol pre mňa osobne jeden z naj momentov celej olympiády a bola som hrdá, že máme takú Slovensku! Robíš to len a len pre seba a nikto ťa nemá právo kritizovať, ani keby si nestrelila 10 z 10 (samozrejme, okrem teba a tvojho trénera). Pre mňa si super športovec a vždy budeš. Viem, že to bolí, ale bola som, videla som, zažila som a nikto nemá právo ťa súdiť ani hodnotiť, lebo nikto neobúva tvoje topánky. Ako hovorím ja, na všetkých sa môžeš vieš čo a myslím to naozaj vážne. Neboj sa, chleba nebude lacnejší ani drahší a na všetko dobré aj zlé sa rýchlo zabudne. Pozdravujem ťa a myslím na Teba,“ vyznala sa Domča na svojom Instagrame.

Paulína Fialková po nevydarenej streľbe

https://www.youtube.com/watch?v=tw58CdQL438

Tento článok je pripravovaný v spolupráci so ŠportovýMagazín.sk, lajknite si ho na Facebooku

Zdroj|Foto: Instagram