Patríte k mužom, ktorí v prítomnosti krásnej ženy zabúdajú dýchať, nie to ešte jesť? Ak áno, táto namakaná reštaurácia nie je nič pre vás. Heart Attack Grill, ktorý nájdete v centre Las Vegas, patrí medzi najvyhľadávanejšie reštaurácie na svete, kde vám slinky potečú nielen z jedla.

Reštaurácia známa vďaka svojmu nemocničnému štýlu, má okrem obdivovateľov aj množstvo neprajníkov bojujúcich proti ľudskej obezite či zabíjaniu zvierat. Napriek tomu patrí k tým, ktoré v tomto živom meste navštevujú turisti z celého sveta. Zabudnite na nudné rovnošaty v mekáči. V Heart Attacku vás obslúžia servírky odeté do priliehavých rovnošiat zdravotných sestričiek. Namiesto obrúsku dostanete rovno celú košeľu a neoslovia vás inak ako pacient. Následne vám miesto objednávky vypíšu recept a hamburger vám na grile pripraví lekár v bielom plášti a stetoskopom na krku.

V menu alebo nápojovom lístku by ste márne hľadali čokoľvek zdravé. Hranolčeky vyprážané v masti, hovädzie hamburgery či hot-dogy s vysokým obsahom mäsa, klasická Coca Cola s cukrom, presne to môžete čakať pri návšteve Heart Attack Grillu. Pre drobných jedákov tu miesto nemajú, ak svoju porciu nezvládnete, za trest (alebo skôr za odmenu) vám na zadok naloží jedna z krásnych „zdravotných sestier“.

threesome

1

31497_382689167110_1378461_n

outsidewindows

maggie7

lucy11

lucy2

zr0102_heart-attack-grill-octuple-bypass-burger_s3x4

Zdroj  | Foto : heartattackgrill.com, wittyfeed.com, Facebook