Mohamed Salah je jedným z najsledovanejších a najobdivovanejších futbalistov súčasnosti. Hviezda anglického celku Liveroool FC ale najnovšie šokovala svojim zjavom. Stačila jedna zmena a uznávaný kanonier sa zmenil takmer na nepoznanie!

Mohamed Salah je egyptský futbalista, ktorý momentálne žiari v anglickom Liverpoole. Do Premier League prestúpil 1. júla 2017 a počas prvej sezóny v drese “The Reds” všetkým doslova vyrazil dych. Zaradil sa medzi najlepších hráčov a strelcov sveta. Už predtým mal povesť talentovaného hráča, veď obliekal dresy klubov ako AS Rím, ACF Fiorentina či Chelsea FC, počas ročníka 2017/2018 sa však katapultoval medzi superhviezdy.

Okrem svojho vynikajúceho futbalového umenia bol útočník Liverpoolu známy čiernymi vlasmi a hustou čiernou bradou. No a práve tá je teraz preč! Mohamed Salah totiž na Instagrame zverejnil fotku, na ktorej je po niekoľkých rokoch oholený, a doslova búra Instagram. Za necelé dve hodiny dostal takmer 1,2 miliónov lajkov. Uvidíme, či aj bez brady bude takým postrachom súperových obrán.

Mohamed Salah ako ho pozná celý futbalový svet

Mohamed Salah teraz

Foto: Instagram/MoSalah, YouTube