25. jún 2009. To je dátum, ktorý sa bude verejnosti navždy spájať s úmrtím svetovej speváckej legendy Michaela Jacksona. A aj keď je už kráľ popu sedem rokov v nebi, fanúšikovia začali špekulovať o tom, že je stále medzi nami. Za všetko môže selfie Michaelovej dcéry Paris.

18-ročná Paris Jackson, dcéra zosnulého speváka Michaela Jacksona, nezaostáva za svojimi rovesníkmi a sociálne siete zaplavuje rôznymi selfíčkami. Na tom by nebolo nič zlé, avšak jedna z nich spôsobila poriadny rozruch.

Na prvý pohľad klasická fotka mladej slečny v aute, na ktorej by ste pravdepodobne nepostrehli nič zvláštne. Pod fotkou sa však začalo zhromažďovať množstvo reakcií zameraných na jedno a to isté. Podľa komentujúcich sedí na zadnom sedadle slávny otec Paris Jackson, samotný Michael, ktorý je už sedem rokov mŕtvy. Ľudí podnietil k týmto špekuláciám zrejme aj popis fotky „Ak dáte trochu lásky, dostanete trochu lásky naspäť.“ Niektorí si dokonca dali tú námahu, že sa s fotkou pohrali v rôznych softvéroch, aby dokázali, že to, čo sa nachádza za Paris, nie je len kopa nahádzaného oblečenia, ale jej otec v povestnom klobúku. A tak sa teda mnohí domnievajú, že Michael je stále medzi nami, iní zase, že si do auta zasadol len jeho duch. My si myslíme, že priveľa tepla už asi naozaj škodí.:)

if you give a little love, you can get a little love of your own.

A post shared by Paris-Michael K. Jackson (@parisjackson) on

 

Video, ktoré podľa mnohých dokazuje, že Michael Jackson stále žije

Foto: Instagram