Fanúšikovia boxu, a nielen tí skalní, sa môžu tešiť na zápas, aký tu už dávno nebol. To, o čom sa pred pár dňami špekulovalo, sa stalo skutočnosťou a niekedy začiatkom roka 2018 nás čaká veľkolepý megasúboj!Je to len pár dní, čo svojim K.O. zahviezdil Američan Deontay Wilder, ktorý zdolal Kanaďana Stivernea hneď v 1. kole. Šampión Anthony Joshua si pár dní predtým pre zmenu poradil s Carlosom Takamom. Už vtedy sa špekulovalo, že súboj Deontay Wilder vs. Anthony Joshua by mohol byť obrovským zážitkom.

Sledujte Manmagazin.sk aj na Instagrame — TU —

Wilder i Joshua si vymenili niekoľko pikantných odkazov cez sociálne siete a fanúšikovia boxu sa napokon dočkali. Promotér Anthonyho Joshuu Eddie Hearn oficiálne oznámil, že Joshua sa stretne v súboji s Wilderom. Tento veľkolepý zápas by mal byť na programe niekedy začiatkom roka 2018. Už teraz sa nemôžeme dočkať! :) 

VIAC ŠPORTU nájdete na SportovyMagazin.sk — TU

Zdroj: Sportbible.com | Foto: Twitter

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Tommy
Vieš jak to hovoria, len rob, to čo miluješ a už nikdy nebudeš musieť robiť. Som "pokreslený" hajzlík, ktorý sa živí tým, čo ostatní chlapi robia zadarmo. A nemusel som pri tom ani začínať v péčku pre gayov. :D