Rytmus je známy tým, že si nezvykne brať servítku pred ústa, o čom sa jeho fans častokrát presvedčili nielen v textoch, ale aj na sociálnych sieťach. Jedným takýmto zážitkom sa môže pochváliť aj týpek, ktorý si na Instagrame hovorí Jevgeni Malkin.Rytmus sa na svojom Instagrame pochválil fotkou z tréningu, respektíve z boxerského ringu. K nej pridal motivačné hastagy: Disciplína Progres Výsledky #GypsyMuhammad #SpartakusGym #Box #MotivujemMladychLudi #DemotivujemZamindrakovanychNegativnychLudi.

Pri tejto snímke sa na Patrikovu adresu a formu objavilo niekoľko pochvalných komentárov. Avšak jeden z jeho followerov, ktorý si hovorí Jevgeni Malkin, rapera podpichol a k fotke napísal, nech vyzve “toho pos*atého Joshuu”. Rytmus nezostal svojej povesti nič dlžný a “Malkina” kruto odfajčil slovami: “Toho nech vyzve tvoj tatko, ten zženštily gay, čo chodí dlhé roky dávať r*ť do Rakúska.”

Rytmus a spomínaná fotka z ringu

Rytmus to natrel “Malkíinovi”

Foto: Instagram

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Tomino
Vieš jak to hovoria, len rob, to čo miluješ a už nikdy nebudeš musieť robiť. Som "pokreslený" hajzlík, ktorý sa živí tým, čo ostatní chlapi robia zadarmo. A nemusel som pri tom ani začínať v péčku pre gayov. :D