Chcete začať navštevovať fitness centrum a nechcete zostať zaskočení, ako keď vás niekto prekvapí pri onanii? Tento článok vás pripraví na to, aké blízke stretnutia ôsmeho druhu na vás čakajú na planéte posilňovňa. A vy všetci, ktorí túto planétu obývate, schválne, pozrite sa okolo seba, či niekoho vo svojom okolí nespoznávate alebo sa v jednotlivých opisoch nenájdete aj vy sami.

Ručák 

Toto indivíduum väčšinou spoznáte ako prvé. Predstavte si, vchádzate do gymu, víta vás úsmev recepčnej, v pozadí hrá motivačná hudba a zrazu to príde. Rev ako z výbehu hrochov či levích páriacich rituálov. Netreba sa hneď vyľakať a vziať nohy na plecia. Tento tvor je úplne neškodný. Jeho prirodzené prostredie je pod činkou, na ktorej ma naložené nad jeho sily a poznávacím znamením je sýtočervená až bordová tvár nápadne pripomínajúca riť paviána.

Fuňák

Prezlečiete sa v šatni a vchádzate do džungle strojov. Obzeráte sa okolo seba, hľadáte, kde začať a zrazu to príde: „Fúúúú, fu fu fu fu fufufufufufufu, fup!“ Nie, nikto si nepripravuje nafukovačku na deň strávený na pláži. To je náš Fuňák, ktorý je veľmi obľúbený u vyznávačiek vlasovej fúkanej. Je taktiež neškodný, samozrejme, len pokiaľ nepokladá klobásu a iné aromatické jedlá za najvhodnejšiu stravu pre rast svalstva a nepožiada vás o výpomoc s činkou. V tomto prípade môže jeho dych vyvolať nevoľnosť až zvracanie.

Battle of the SexesPrečítajte si tiež:
13 tipov, ktorých by ste sa mali držať vo fitku, ak nechcete nas*ať ostatných

 

Ivanko

V cvičiacich priestoroch je mnoho zrkadiel a práve v blízkosti nich sa môžete dostať do kontaktu s týmto živočíšnym druhom. Je charakteristický odevom, ktorý viac ukazuje ako zakrýva. Poprípade je napasovaný ako húrka do úboru, ktorý mu je o tri až desať čísel menší. Tiež ho spoznáte podľa pomeru času, ktorý trávi cvičením ku času venovanému čumeniu na svoj odraz. Zvyčajne sú to dve až tri opakovania cvikov a následných 5 až 20 minút samoľúbeho civenia do zrkadla spojeného s pózami ala Mr. Olympia.

Ivanko
Ivanuska

Samonasierač

Cvičíte si a zrazu počujete: „Poď! Ty zasraná nula, poď! To dáš! Davaj!“ V prvej chvíli vám napadne, že vás niekto takto drsne povzbudzuje. No opak je pravdou. Tento schizofrenik sa len hecuje ku lepším výkonom. Jeho správanie je extra otravné a daný jedinec je zrejme skrížený s Ručákom. Môžete sa pri ňom cítiť pod tlakom ako chlapec s nadváhou na hodine telesnej výchovy, ktorú vedie telocvikár s prístupom testosterónom nabitého generála.

Detajlista

Pri tejto poruche trpí dotyčný utkvelou predstavou, že je nejaká časť jeho tela menšia oproti ostatným, aj keď nie je tomu tak. Zameriava sa na jej cvičenie a zanedbáva zvyšok tela. Výsledok je však komický. Len si predstavte, že dá niekto trup terminátora na nohy somálskeho utečenca.

detajlista

Prúša

Ak chodíte cvičiť už dlhší čas, určite ste si všimli chlapov, ktorých zameranie a technika či pokroky až tak veľmi nezaujímajú. Namiesto toho sa zameriavajú na ženy, ktoré sa pohybujú v ich okolí. Toto všímanie je spojené s gebrením a často aj s podozrivou aktivitou v šortkách. Okrem toho majú pri ich sledovaní pohľad, ktorý by sa dal opísať ako niečo medzi kukučom Dr. Hannibala Lectera a pohľadom Američana po návrate z odtučňovacej kúry na hamburger.

Model

Vyniká tým, že za rok ho neuvidíte v tom istom outfite. Všetky jeho kúsky sú dokonale zladené, dokonca aj fľaša na nápoje musí byť značková a pasovať k teniskám. Všetko je určite z najnovšej kolekcie výrobcu, ktorý investuje nemalé peniaze do reklamy. Vždy je upravený, každý vlas ma na presne určenom mieste a zásadne sa nepotí. A poväčšine vlastne ani necvičí. Skôr sa zameriava na komunikáciu o najnovších prostriedkoch a doplnkoch ku cvičeniu a očnému kontaktu so samým sebou v zrkadle.