V dnešnom svete isto neexistuje muž, ktorý by si občas nepozrel péčko. Kto tvrdí opak, určite klame. Filmy pre dospelých sa stali neoddeliteľnou súčasťou bežného života, i keď nie každý sa k ich sledovaniu priznáva. Práve preto sa vedci a výskumné ústavy čoraz viac zaujímajú o túto zábavku a snažia zistiť niečo, čo na prvý pohľad nie je zrejmé.Nedávno zverejnená štúdia odhalila, že vzhľadom na sledovanie péčka dokážeme ľudí rozdeliť do troch hlavných kategórií. Prvou z nich sú rekreační diváci, druhá skupina získala pomenovanie kompulzívna, čiže nutkavá, a treticu uzatvárajú takzvaní ohrození honiči.

Rekreační diváci

Medzi rekreačných divákov patrí cca 75 % populácie. Sú to bežní ľudia, ktorí si dočasne chýbajúci se* nahrádzajú práve touto formou.

Kompulzívni diváci

Skupina ľudí, ktorá péčko sleduje najmä kvôli potrebe zmeny stereotypu, napríklad v manželskom živote. Filmy pre dospelých jej nahrádzajú rôzne fantázie, ktoré sa bojí praktikovať v reálnom milostnom živote. Tvorí ju približne 12 % populácie.

“Ohrození” diváci

Väčšinou ide o emočne frustrovaných ľudí, často trpiacich erekčnou dysfunkciou. Sledovanie péčka u nich kompletne nahrádza celý se*uálny život, pretože strach zo zlyhania (veľakrát spôsobený traumou z minulosti) im nedovoľuje s niekým sa intímne zblížiť.

Zdroj: Maxim | Foto: Giphy, YouTube

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.