Lucia Gachulincová sa o tom nehanbí hovoriť. Na rovinu priznala, že má psychické problémy a svojim fanúšikom sa na Instagrame priznala, o čo vlastne ide. Čo trápi známu exfarmárku?

Lucia Gachulincová sa preslávila najmä vďaka reality šou Farma. Brunetka však pred pár týždňami priznala, že má psychické problémy. Trpí totiž úzkostnou poruchou, kvôli ktorej navštevuje psychiatra. Najnovšie sa však svojim fanúšikom pochválila, že sa jej stav zlepšuje. Lekári jej znížili dávky tabletiek, ktoré užíva a dokonca v prípade, že sa jej nevrátia ataky, môže byť do dvoch mesiacov už bez liekov.

Táto správa nenechala jej fanúšikov bez reakcií. Mnohí ani nevedeli, že má nejaké zdravotné problémy, nakoľko sa správa úplne normálne. Brunetka na to hneď reagovala:  „To je práve to. Som úplne normálna, môžem mať úplne normálne názory, nie som vyšinutá a pritom som stále psychiatrický pacient. Nie je to vôbec tak, že človek musí byť blázon“ vysvetlila svojim sledovateľom. Lucia sa dokonca svojim fanúšikom v príbehoch na Instagrame priznala aj s tým, že má podľa nej tieto problémy kvôli problematickému detstvu. No, držíme jej palce, aby sa jej stav naďalej zlepšoval!

Zdroj: Instagram/Llnzz, Topky.sk | Foto: Instagram/Llnzz