Exfarmárka Jana Brezinová patrí rozhodne k výraznejším postavám Farmy. Počas reality šou sa totiž prevalilo, že nafotila pikantné fotky a natočila aj videá. Potom pribrala a dnes vyzerá takto!

Spomínate si ešte na Janu Brezinovú? Janka sa preslávila vďaka súťaži Farma a v ôsmej sérii patrila jednoznačne medzi tie výraznejšie postavy. Odvtedy však už prešiel nejaký ten čas a exfarmárka sa rozhodla zapracovať na svojej postave. Za jediný rok sa jej podarilo schudnúť neskutočných 9 kíl. Zaujímavé na tom je, že jej pomohla Vladimíra Sedláková, ktorá bola tiež kedysi na Farme.

„Vďaka nej som si uvedomila, že žiadny detox, ani prášky, ani nič podobné nepomôžu k tomu, aby ste schudli a vyzerali dobre. Poradila mi, ako sa stravovať a schudnúť zdravo, za rok sa mi podarilo vďaka zdravému životnému štýlu schudnúť neuveriteľných 9kg… Vďaka strave, ktorú mi odporučila som nie že iba schudla, ale postava sa mi vyformovala tak, ako som vždy snívala…” zverila sa svojim sledovateľom. Nuž, musíme uznať, že to Jane fakt pristane a nech už pre svoje telo robí hocičo, očividne to funguje. Čo poviete na jej brutálnu premenu?

Jana Brezinová

Jana Brezinová premena

Foto: Facebook, Instagram/Brezinova_janka