Škandál, aký Farma ešte nikdy nezažila! Hoci sa každá séria tejto reality šou podobá viac na zoznamovaciu reláciu než na takú, v ktorej by sa malo poriadne makať, tentokrát to farmárskej láske Eve a Stanovi veľmi nevyšlo. Všetko to vyriešil blondínkin priateľ, ktorý toho mal už naozaj dosť a dohnal Evu k závažnému porušeniu pravidiel!

Láska v reality šou Farma už nie je ničím neobvyklým a v tejto sérii jej naplno podľahli súťažiaci Eva Zelníková (22) a Stano Madzík (30), medzi ktorými už od začiatku lietali iskry.

Sledujte Manmagazin.sk aj na Instagrame — TU —

Všetko sa to prevalilo, keď na Farmu už tradične prišla Kvetka s voľbou prvého duelanta. Ešte predtým sa však farmári dozvedeli niečo, z čoho zostali poriadne šokovaní. Eva pred všetkými priznala, že ju na Farmu prišiel navštíviť priateľ Matúš, ktorý jej bol odovzdať listy a prišiel si s ňou vydiskutovať situáciu ohľadom ich vzťahu. Síce je okolie Farmy chránené SBS-kármi, Matúš sa šikovne vynašiel a aby sa mohol s Evou stretnúť, podplatil ochrankára, ktorý ho následne pustil. Týmto stretnutím sa ale silikónová kráska dopustila hrubého porušenia pravidiel a musela sa tak bezpodmienečne zbaliť a predčasne Farmu opustiť.

Eva a jej priateľ Matúš

Foto: Instagram, Facebook