Ženské citlivé a perfekcionistické myslenie niekedy blokuje to, čo je dané od prírody, napríklad prdy. A aj keď je to pre vás možno nepredstaviteľné, že také krehké stvorenie, akým je vaša partnerka, dokáže narobiť rovnaký smradík a humbuk ako vy, ale áno, i ona to vie. 

Tento problém pozná určite každý z vás. Na začiatku vzťahu, keď sa s babenkou spoznávate, snaží sa byť vždy dokonalá. Na stretnutie s vami nikdy nepríde bez perfektnej tapety, výstrihu vyplnenom poctivou push-upkou (pre tých, čo nevedia – push-upka je taká podprsenka, ktorá sa predáva už aj s kozami) a, samozrejme, nesmú chýbať ani poriadne štekle. Pokiaľ si vami slečna nebude dostatočne istá, bude robiť podivné veci, o ktorých možno ani netušíte. Napríklad, vytratí sa ráno z postele skôr ako vy, aby si vyčistila zuby, zbavila sa telesného zápachu alebo si potajomky uľavila. Následne sa vráti a vy sa tak ráno prebudíte vedľa dokonalej dámy, ktorej ani po prechľastanej noci netiahne z pusy ako z upchaného syfónu.

Ak sa váš vzťah už ale ťahá akú-takú dobu a vy sa zrazu prebúdzate vedľa spokojnej a možno trošku strapatej partnerky, ktorej ranný dych nepripomína horský vánok, máte vyhraté. Nie preto, že by sa prestala snažiť, ale pre to, že sa vo vašej prítomnosti dokáže uvoľniť, nestresovať sa nezmyslami a byť sama sebou. Najvyšší level dôvery však dosiahnete až v momente, keď si pred vami s pokojným svedomím prdne bez toho, aby si ešte mesiac vyčítala, ako šialene sa strápnila. Vrcholom šťastia, lásky a dôvery vo vzťahu je moment, keď spolu ležíte v objatí a veselo si poprdkávate.

Foto: pixabay.com, giphy.com