Asi niet človeka, ktorý by nepoznal populárnu čarodejnícku ságu Harry Potter. Vo filmovom spracovaní tohto príbehu sa objavila herečka Emma Watson, ktorá stvárnila biflošku Hermionu Grangerovú. Čo “Hermiona” skrýva pod šatami?

Emma Watson zažiarila ako Hermiona Granger vo filmovom spracovaní knižného príbehu o čarodejníkovi Harrym Potterovi. Dnes má však už 28 rokov a dokázala sa zaradiť medzi najžiadanejšie herečky súčasnosti. Mnoho ľudí o nej napríklad netuší, že napriek tomu, že je Britka, narodila sa v Paríži. Nás však viac ako jej miesto narodenia zaujala fotka, ktorá začala kolovať sociálnymi sieťami.

Na nej je Emma Watson iba v modrých plavkách, pričom chlapský pohľad upúta najmä jej plný dekolt. Ťažko posúdiť, či ide o dobrý strih plaviek alebo správny uhol fotografie, každopádne výsledok stojí rozhodne za to. Snímka je však podľa všetkého staršieho dáta a dokonca sa obajvuje čoraz vaic názorov, že ide o fake. Takže pod fotogalériou nájdete aj odkazy na videá s jej najpikantnejšími fotkami z nedávnej minulosti, ktoré sú zaručene real.

Emma Watson

Spomínanú fotku nájdete –TU– a videá s jej najlepšími fotkami –TU-– a –TU-

Foto: Twitter, Instagram/EmmaWatson