Home Kultúra Eminem sa v novinke obul do Trumpa. Takto nakladá jemu aj svojim fanúšikom!

Eminem sa v novinke obul do Trumpa. Takto nakladá jemu aj svojim fanúšikom!

0
Eminem sa v novinke obul do Trumpa. Takto nakladá jemu aj svojim fanúšikom!

Počas odovzdávania hip-hopových cien BET vydal Eminem video v štýle freestyle, kde rapuje nielen proti prezidentovi Trumpovi, ale dáva jasne najavo, že nemá záujem ani o vlastných fanúšikov, ktorí Trumpa podporujú.

Eminem síce kritizoval Trumpa aj v minulosti, no tentokrát mu priam vyhlásil vojnu a jasne rozdelil ľudí na dva tábory – tých, ktorí sú stoja za Eminemom a tých ostatných. “Akýkoľvek môj fanúšik, ktorý ho podporuje, tu ti vyznačujem medze, si buď pre alebo proti a ak sa nevieš rozhodnúť, koho máš radšej a pri kom by si mal stáť, pomôžem ti s tým. J*bem na teba.” Takto končí Eminem video a pridáva sa k sentimentu, ktorý sa proti prezidentovi Trumpovi šíril už predtým, ako bol vôbec zvolený. Na video rýchlo reagovali a Eminema podporili aj známe mená, ako basketbalová superstar LeBron James či Snoop Dogg.

Vo videu biely raper prezidenta obviňuje mimo iného z rasizmu, čo je podľa neho jediná vec, v ktorej je dobrý, ďalej ho nazýva kamikaze, ktoré spôsobí nukleárny holokaust a dúfa, že tú stenu, ktorú chce postaviť na hranici s Mexikom, postaví z tehál, pretože ho o ňu hodí ako „kus sr*čiek, až kým sa o ňu neprilepí.“

Video prišlo akurát v čase, kedy sa blíži vydanie jeho nového albumu.

Zdroj: theguardian.com | Foto: Facebook