Na televíznych obrazovkách sa to len tak hemží krásnymi tváričkami. Veď kto by sa chcel pozerať na nejaké staré ochechule. K jedným z najpríťažlivejších moderátoriek určite patrí aj Stanka Pavolová, ktorej krivky však pred kamerami bývajú zväčša zahalené. Našťastie, existuje Instagram, kde si zo svojho perfektného tela dovolí ukázať aj čosi viac.Moderátorka televízie JOJ Stanka Pavolová sa môže vo svojich 36-tich rokoch pýšiť postavou čerstvej dvadsiatky. Jej krásne vyrysované telo navyše zdobí plný dekolt, ktorý je síce silikónový, ale Stanka ho, chvalabohu, poňala v zmysle “všetko s mierou”, preto mu nemožno nič vyčítať, ba práve naopak.

Najnovšie sa Trnavčanka na Instagrame ukázala len v podprde a krátkych šortkách a za povšimnutie určite stojí aj jej fotka v plavočkách, pri ktorej vám okamžite padne pohľad na jej dva guľaté poklady na hrudi.

Stanka Pavolová

Stanku v podprde si môžete pozrieť — TU — a v plavkách — TU —

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Brunes
Vtipálek, ktorý píše o všetkom možnom, čo zaujíma mladého muža. Jeho najväčšou parketou sú zábavné videjká, avšak občas sa dotkne aj nevyčerpateľnej studnice menom sex a vzťahy. Má rád módu, modernú hudbu a úplne najviac miluje Mickey Mousea. Čaká už len na svoju Minnie.