Na sociálnej sieti Facebook sa istá žena zverila so svojim nepríjemným zážitkom, ktorý mal do jej života priniesť herec a komik Lukáš Latinák. Za tento čin sa naňho aktuálne sype poriadna spŕška kritiky.Lukáš Latinák sa preslávil najmä postavou Karola Hurku v jojkárskom komediálnom seriáli Profesionáli či účinkovaním v markizáckej šou Partička. Zahral si vo filmoch ako Lietajúci Cyprián, Občiansky preukaz alebo Agáva. Jednému z najväčších zabávačov Slovenska vraj ale chýba ľudskosť a súcit. Na Facebooku sa totiž objavil príspevok, v ktorom neznáma Slovenka na Lukáša pekne nakydala.

Celý incident sa mal odohrať v skanzene Vychylovka, kde Latinák natáčal film. A o čo vlastne išlo? Herca po nastúpení do auta údajne upozornila okoloidúca pani, že sa pod jeho vozidlom nachádza mačka. Podľa “ženy z Facebooku”, ktorá zrejme bola v tom čase vo Vychylovke na výlete, ho táto skutočnosť netrápila a mačke vraj prešiel po hlave, na čo ho ona sama upozornila. Tvrdí ale, že Lukáš sa po jej slovách len usmial a išiel ďalej.

Príspevok od neznámej ženy vyvolal u Slovákov negatívnu vlnu kritiky. Niektorí Lukáša označujú za pekného hajzla, iní za duševného kripla.

  • Ten chlap mi nikdy nebol sympatický, arogancia mu kuká z očí.”
  • “Tak to by som na naňho nepovedala.”
  • “Tak to je teda pekný hajzel. Neskutočne v mojich očiach padol. Myslím, že až na dno.
  • “Kks duševní kripli, prejdú mačku, prejdú psa a idú ďalej, veď no a čo, totálna ľahostajnosť Slovákov všeobecne.”

Zdroj: Facebook | Foto: YouTube