Herečka Megan Fox má u chlapského pokolenia na svedomí mnoho mokrých snov a svojim najnovším počinom sa zrejme postará aj o tisícky ďalších. Nafotila totiž šteklivý fotoset a viacero zdrojov sa zhoduje na tom, že takáto rajcovná ešte nikdy nebola!Megan Fox pochádza zo štátu Tennessee a svojho času bola považovaná za najvzrušujúcejšiu ženu sveta. Medzi jej najslávnejšie filmy patria napríklad Bad Boys 2, Transformers či Diktátor. Okrem toho sa mihla aj v seriáloch Čo na tebe milujem alebo v kultovom Dva a pol chlapa. Megan sa však vďaka svojej fantastickej postave a francúzsko-írsko-indiánskym koreňom, ktoré jej dodávajú neskutočný punc jedinečnosti, nepreslávila len ako herečka, ale aj modelka.

Znie to až neuveriteľne, no nádherná Megan oslávi tento rok už 31 rokov. A napriek tomu, že sa v poslednej dobe viac než modelingu a herectvu venuje materstvu, zo svojej príťažlivosti nič nestratila. Dokazuje to aj šteklivý fotoset, ktorý nafotila pre magazin V. Viaceré zdroje sa dokonca zhodujú, že takáto rajcovná ešte nikdy nebola. My s týmto tvrdením musíme len súhlasiť.

Video zo šteklivého fotenia Megan Fox pre V magazín 

Foto: Instagram, Hdwallpapers.in

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Tommy
Vieš jak to hovoria, len rob, to čo miluješ a už nikdy nebudeš musieť robiť. Som "pokreslený" hajzlík, ktorý sa živí tým, čo ostatní chlapi robia zadarmo. A nemusel som pri tom ani začínať v péčku pre gayov. :D