Moderní muži sa v súčasnosti o svoje telo starajú po celý rok, pretože byť fit zároveň znamená byť trendy a byť vo forme so sebou prináša značné úspechy, znamenité výkony v práci a aj dobrú náladu. Ako podať vynikajúce výsledky a pritom si zosúladiť prácu s časom pre seba aj pre rodinu? Naštartujte sa aj v jesenných mesiacoch na šport.

Celodenné sedenie v práci, stresové situácie, ale aj nepravidelná strava sú spúšťačom pre oslabenie imunitného systému. Nájdite si počas dňa chvíľku pre seba a vyberte sa na plaváreň, do posilňovne alebo schmatnite trekingové palice. Nedovoľte vírusom a baktériám vstup do vášho tela a posilňujte imunitu tak, ako svoje telo.

Upravte si jedálniček, otužujte, doprajte si dostatok spánku, vstávajte s dobrou náladou a hýbte sa. So zmenou životného štýlu, vyskúšajte spraviť pre imunitu aj niečo navyše. Doprajte si inteligentný spôsob povzbudenia imunitného systému, doprajte si enzýmy. Tie dokážu imunitu priviesť k akcii a podporiť tak činnosť niektorých telu vlastných enzýmov.

wobenzym

Vyskúšajte enzýmový liek Wobenzym. Obsahuje proteolytické enzýmy prírodného pôvodu – z tropického ovocia pochádza bromelain a papain, trypsin a chymotrypsin sú živočíšnej povahy. Práve tieto látky priaznivo ovplyvňujú imunitný systém, pôsobia tiež proti zápalom a urýchľujú hojenie po úrazoch a operáciách.

Nedajte sa skoliť chladným počasím, prácou ani vlastnou lenivosťou.

Viac informácii sa dozviete zo stránky www.wobenzym.sk.