Slovenská speváčka Dominika Mirgová si pre svojich fanúšikov pripravuje nový videoklip, na ktorom spolupracuje so známym raperom/spevákom Adissom. Keď uvidíte jej nadupaný dekolt, budete si ho chcieť pozrieť aj vy!

Nie je to tak dávno, čo Dominike Mirgovej vyšiel von singel s raperom Majselfom. Ich spolupráca s názvom Stopy zožala veľký úspech a možno k tomu trošku dopomohol aj Dominikin výstrih v ružových šatách. Nie je totiž žiadnym tajomstvom, že jej krivky majú na Slovensku mnoho obdivovateľov.

Dominika Mirgová

Na podobnú kartu sa zrejme rozhodla staviť aj tentokrát, keď pracuje na spoločnom tracku pre zmenu s Adissom. On i Dominika na svojich profiloch postli pár fotografií z natáčania a obzvlášť na jednej z nich pritahuje mužské pohľady Dominikin nadupaný dekolt. Nevieme ako vy, ale my si tento klip rozhodne nenecháme ujsť.

Adiss

Dominika Mirgová a Adiss: Zábery z natáčania videoklipu

Dominika Mirgová ft. Majself – Stopy

Foto|Video: Instagram/DominikaMirgovaOfficial, Instagram/Adiss_Og, YouTube

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Tomino
Vieš jak to hovoria, len rob, to čo miluješ a už nikdy nebudeš musieť robiť. Som "pokreslený" hajzlík, ktorý sa živí tým, čo ostatní chlapi robia zadarmo. A nemusel som pri tom ani začínať v péčku pre gayov. :D