Najznámejšia slovenská tenistka Dominika Cibulková nám nechtiac všetkým ukázala osobné údaje svojho priateľa. Tak, kto si už bol niečo kúpiť na Michala? :)

Dominika Cibulková má množstvo fanúšikov po celom svete, s ktorými sa na sociálnych sieťach delí o svoje momenty nielen z profesného života, ale aj toho súkromného. Teraz však zverejnila fotku, ktorá na prvý pohľad nebola až tak zaujímavá, no tí bystrejší hneď pochopili, čo všetko by z nej mohli vyťažiť, keby chceli. Dominika totiž odfotila vodičský a občiansky preukaz svojho priateľa, na ktorých boli viditeľné všetky jeho osobné údaje. A tak vyše 500 tisíc fanúšikov na Facebooku a vyše 62 tisíc na Instagrame mohlo vidieť rodné číslo, dátum narodenia, podpis či čísla občianskeho a vodičáku. Fotka sa ale na Facebooku začala šíriť rýchlosťou blesku, a tak sa dostala naozaj takmer ku každému. Samozrejme, že komentátori na seba nenechali dlho čakať a spustili lavínu reakcií toho, kde všade môžu byť údaje zneužité.

Dominika Cibulková priateľ

Dominiku na tento, na prvý pohľad, nevinný úlet upozornili priatelia a fotka po pár hodinách z Instagramu zmizla. Večer na sociálnych sieťach zverejnila ďalšiu fotku, na ktorej telefonuje a celé faux pas uhrala na vtip, humoristka jedna.

Dominika Cibulková priateľ

Tenistka chcela obrázkom len poukázať na zmenu imidžu svojho priateľa po šiestich rokoch. No ukázala zrejme viac ako mala v úmysle. Aj keď tentokrát, bohužiaľ, nešlo o jej telo. Domi, nabudúce už radšej len seba! :)

Foto: Facebook