Architekti SAOTA sa vybláznili na luxusnom dome v zátoke Bantry Bay. St Leon 10 Residence je ako raj.

Nádherný súčasný dizajn, dokonalé zariadenie a výhľad na oceán, ktorý si zamilujete. Takúto trojkombináciu použili architekti SAOTA pri projekte St Leon 10 Residence v Kapskom meste. Super luxusná vila je zasadená do strmého zrázu nad oceánom, čo zaručuje dokonalé súkromie, no zároveň ponúka pocit nekonečnej slobody.

Prístup z ulice je doslova neatraktívny. Len ďalší múr s masívnou bránou. Akoby ste pozerali na hradby. A to je dobre. Ako inak zabezpečiť dokonalé súkromie? Ak sa však pozriete na vilu z opačnej strany, precítite nekonečnosť priestoru. Presklené panoramatické steny odkrývajú výhľady, po ktorých budete jednoducho túžiť.

Infinity bazén je vedený pozdĺž spoločenskej miestnosti, ak chcete obývačky, ktorá je dokonalým priestorom na párty či vychutnávanie si plodov tvrdej práce. Nemusíte však vôbec vyliezť z postele, aby ste sa nechali unášať úchvatnými výhľadmi. Každá jedna spálňa je situovaná smerom na oceán. Výhľady dopĺňa pohorie Dvanástich Apoštolov či ostrov Robben.

Hlavné obytné krídlo ponúka dva salóniky a elegantnú jedáleň s modernou kuchyňou. Prízemie pozostáva z už spomínanej veľkolepej spoločenskej miestnosti, bazénu a haly. Tiež tu nájdete telocvičňu, vinnú pivnicu či dizajnérsky perfektne prevedený bar. Doslova umelecké schodisko vás zavedie na druhé poschodie, ktoré je vyhradené pre spálne.

St-Leon-10-Residence-1 St-Leon-10-Residence-2 St-Leon-10-Residence-3 St-Leon-10-Residence-4 St-Leon-10-Residence-5 St-Leon-10-Residence-6 St-Leon-10-Residence-7 St-Leon-10-Residence-8 St-Leon-10-Residence-9 St-Leon-10-Residence-10 St-Leon-10-Residence-11 St-Leon-10-Residence-12 St-Leon-10-Residence-13 St-Leon-10-Residence-14 St-Leon-10-Residence-15

Zdroj: luxatic.com l Foto: luxatic.com