Značka Ledové Kaštany si svojou jedinečnou kombináciou lahodnej horkej čokolády s výraznou kakaovoorieškovou náplňou získala už nejedného spokojného zákazníka. Teraz prichádza na trh s dvoma skvelými novinkami!

Pokiaľ si občas radi pochutíte na sladkej dobrote, určite vám netreba predstavovať značku Ledové Kaštany, ktorá vychádza z tradičnej a rokmi preverenej receptúry. Tá funguje už od roku 1966 a je známa najvyšším štandardom a vysokou kvalitou použitých ingediencií. Taktiež si priaznivcov získala svojou neopakovateľnou kombináciou horkej čokolády a kakaovoorieškovej náplne, ale zároveň tiež pre svojich zákazníkov neustále prináša aj sladké prekvapenia. Tými najnovšími sú príchute Ledové Kaštany Brandy a Ledové Kaštany Irish cream, ktoré doplnili stálu ponuku príchutí originál, biela čokoláda, extra horká čokoláda a marcipán.

Tieto tyčinky si zamilujete, pretože prinášajú unikátne prepojenie chuti čokolády a alkoholických nápojov. Podiel kakaovej sušiny v horkej čokoláde v rámci edície Ledové Kaštany Extra horké je minimálne 52%, vďaka čomu je chuť lieskovoorieškovej náplne a použitej čokolády vyvážená a ponúka naozaj nezabudnuteľný zážitok.

Ledové Kaštany Brandy

Novinka s názvom Ledové Kaštany Brandy spája jedinečnú lieskovoorieškovú náplň s príchuťou brandy. Tradičná horká čokoláda je tu doplnená ostrou ovocnou príchuťou likéru z Francúzska, ktorý sa vyrába z odrôd révy a dozrieva v dubových sudoch po cherry. Vďaka tomuto procesu nadobúda pálené víno typickú farbu a temperamentnú ovocnú chuť. Ledové Kaštany s príchuťou brandy vás zaručene nenechajú chladnými.

Ledové Kaštany Irish cream

Novinka Ledové Kaštany s príchuťou Irish cream spája pre zmenu hneď niekoľko príchutí a konkrétne sú to tradičná írska whisky, hustá smotana a ďalšie prísady ako napríklad výberová káva či sladký karamel. Spolu s tradičnou čokoládou vytvárajú naozaj jedinečný kulinársky zážitok.

Odporúčaná cena noviniek Ledové Kaštany Brandy a Ledové Kaštany Irish cream je 0,55 eur a nakoľko ide o limitovanú edíciu, neváhajte a doprajte si tieto sladké dobroty už dnes.

Foto: YouTube, Ledové Kaštany