Samé zadky. Z dovolenky, z párty, potom len tak. Občas cecky alebo reklama na nejaký ten produkt. Takto nejako vyzerajú instagramové účty dvojičiek Twiins, ktoré by vraj mali byť hudobnou skupinou. Po nejakom hite však ani chýru, ani slychu. Až doteraz! Dievčatá predstavili svoj nový singel a my už vieme, prečo to radšej skúšajú telami.

O tom, že sú Veronika a Daniela Nízlové krásne ženy, niet ani pochýb. Svojím celkom kvalitným vizuálom sú si určite vedomé aj ony samy, inak by nás neatakovali obnaženými fotkami. Napríklad len za tento rok nám už stihli poposielať zvodné pozdravy z Dubaja, Malediv či Bali. Odkiaľ na to vlastne žienky majú peniaze? Veď za posledných x rokov nevydali žiadny hit. Teda, pardon, bol tu aj Flo Rida a Sean Paul, ktorí so Slovenkami naspievali pesničky, ale predpokladáme, že išlo opäť o poriadne mastnú investíciu zo strany sestier. I tá bola ale koniec koncov k ničom, pretože spomínané svetové mená zrejme pri svojich skladbách tak slabé čísla, ako im svietia na YouTube  pri spoluprácach s Twiinskami, ešte nemali (3 milióny pri Flo Ridovi a ani nie 200 tisíc pri Seanovi Paulovi).

Najznámejšie slovenské dvojičky tak po rokoch „driny“ v hudobnom priemysle zistili, že tudy ceste nevede. A čuduj sa svete, vydali song v slovenčine! Pre svoj hudobný comeback si vybrali celkom tematicky Medzinárodný deň detí a presne pre túto cieľovku by sme zhdnotili, že je ich novinka Poď sa smiať, určená. Letný (s)hit sme, žiaľ, do jeho konca dopozerať nezvládli, maznavé mňaukanie Veroniky a Daniely bolo totiž pre naše uši až príliš… Dievčatá by teda radšej mohli ostať pri tých zadkoch, fotenie im ide omnoho lepšie.

Radšej si pozrite ich dovolenkové fotky

Foto: Instagram