Rytmus na svoj veľký boxerský večer trénoval celé mesiace v spolupráci s najlepším boxerom našej histórie Tomi “Kid” Kovácsom. Ten ho pripravoval tvrdými dvojfázovými tréningami a svojmu zverencovi veril, že môže proti Marpovi prekvapiť. Aj napriek tomu, že sa mu to nepodarilo, tak sa Tomi smerom k odvete vyjadril jasne! 

Rytmus síce prehral na body po šiestich kolách, no mnohí fanúšikovia si myslia, že ukázal poriadnu dávku guráže a talentu. A práve preto to vyzerá tak, že boxerské rukavice ešte nezavesí na klinec. Portál Cas.sk totiž priniesol informáciu s vyjadrením od Rytmusovho trénera Tomiho Kida. Ten údajne prezradil, že raper bude v tréningu pokračovať a túži po odvete!

O Rytmusovi sa vyjadril, že ho spočiatku prekvapil tým, že mal kondíciu, disciplínu a obrovské nasadenie do každého tréningu. S raperom trénoval 20 týždňov, počas ktorých absolvovali 134 tréningových jednotiek. O zápase povedal, že v ňom Rytmus predviedol to, na čo momentálne má.

To, že dokázal zvládnuť celých šesť kôl aj po troch odpočítavaniach počas druhého z nich, podľa neho dokazuje, že ani sám Rytmus nevie, čo sa v ňom skrýva. Aj napriek tomu si neodpustil výčitku smerom k svojmu zverencovi, keďže sa mu nepáčilo, že v niektorých chvíľach iba vyčkával na rany a nepustil sa do útoku. Ak by podľa Kovácsa malo dôjsť k odvete, tak budú musieť s Rytmusom makať ešte tvrdšie.

Zdroj: Cas.skFoto: Instagram/FilipNagyPhoto