Istý týpek z Kazachstanu síce svoju atraktívnu priateľku nepodviedol, no tá mu to aj tak spočítala. A spočítala mu to preto, lebo sa mu páčili iné ženy, čo malo pre mladíka katastrofálne následky.

Muž sa mal v dôvernom rozhovore so svojou vlastnou sestrou priznať k tomu, že sa mu páčia i iné ženy, no hlavne istá Karina. Keď to sestrička zreferovala jeho frajerke Zhanne Nurzhanovej, prišla pomsta.

Zhanna svojmu priateľovi natlačila kaleráby do hlavy, aby si zahrali novú se*uálnu hru, vďaka ktorej mu zviazala nohy a ruky o posteľ. Následne ho začala biť kovovou tyčou po hlave a hrudníku a vytýkať mu neveru. To bol však stále len “slabý odvar” toho, čo nasledovalo. Po umrtvení slabín mu chcela skalpelom vyrezať genitálie, teda vykastrovať. Ľavý semenník sa jej podarilo úspešne vyrezať a zašiť. Pri pravom ale začal jej milý krvácať. Zhanna sa zľakla, a tak s ním utekala do nemocnice v Astane.

Pomstychtivej Kazaške teraz hrozí až 10-ročné väzenie. Mladíka zas čaká podľa lekárov kvôli nedostatku testosterónu radikálna hormonálna premena, pokles libida, obezita a chronická únava.

Sledujte Manmagazin.sk aj na Instagrame — TU —

Zdroj|Foto: Mirror.co.uk