Asi nie je človek, ktorý by nevidel aspoň niektorý z filmov Prci prci prcičky. Herečka Jennfier Coolidge si v ňom zahrala síce iba vedľajšiu postavu, ale jej rola “Stiflerovej mámy” sa stala legendárnou. Pozrite, ako vyzerala zamladi!

Jennifer Coolidge sa narodila 28. augusta 1961 v Bostone. S herectvom začala relatívne neskoro a to až v 32 rokoch, konkrétne v roku 1993, kedy sa začala objavovať vo vedľajších úlohách v seriáloch či filmoch a iných televíznych projektoch. Najväčšiu slávu jej určite priniesla vyššie spomínaná úloha Stiflerovej matky vo filmovej sérii Prci prci prcičky.

Okrem Prcičiek sa objavila v desiatkách ďalších filmov, z ktorých najznámejšie sú napríklad Alexander a jeho naozaj veľmi zlý deň, Zlý poliš, Rad nešťastných príhod, Pravá blondínka a Pravá blondínka 2 alebo Moderná Popoluška.

Dnes má Jennifer už 57 rokov a jej výzor je v podstate už posledných pár rokov stále rovnaký. Na Instagramovom profile Jennifer Coolidge Fanpage však možno objaviť dve fotky, na ktorých je známa blondína v mladom veku. Zábery síce nie sú príliš kvalitné, ale na príťažlivosti to mladej “Stiflerovej máme” nič neuberá.

Jennifer Coolidge dnes

Jennifer Coolidge kedysi

Foto: Instagram/Jennifercoolidgefanpage, Facebook/Jennifer Coolidge, YouTube