Molly´s Game, alebo v preklade Mollyna hra, je nová dráma, ktorá sa do svetových a aj slovenských kín dostala iba pred pár dňami. Film sme videli a povieme vám, prečo ho musíte vidieť i vy!

Mollyna hra nie je iba vymysleným kasovým trhákom amerických scenáristov. Je skutočným príbehom bývalej olympioničky, ktorá sa kvôli zdravotným problémom musela vzdať svojej sľubnej kariéry lyžiarky. Po odchode z domu začala pracovať v kancelárii a pričuchla si k hazardu v podobe organizovania pokrových turnajov pre neuveriteľne bohatých a úspešných ľudí. Hra sa roztočila a samotnú Molly pohltila viac, ako by si kedy vedela predstaviť.

Sledujte Manmagazin.sk aj na Instagrame — TU —

Hoci táto dráma trvá viac než dve hodiny, v kine budete mať pocit, že celý príbeh prebehol za pár minút. Je pútavý, rozprávaný prevažne hlasom samotnej herečky, ktorá nech by rozprávala o čomkoľvek, vydržali by ste ju počúvať do smrti.

A prečo sa do Molly zamilujete tak, ako sa to stane mužom vo filme? Prezradí to aj ona sama a prezradíme vám to aj my, pričom tým vôbec nenačrtneme pointu filmu. Molly je presným opakom manželky, dovolí vám hazardovať, zabezpečí krásne ženy, ktoré vám nalejú presne to, čo pijete najradšej, no a hlavne vám dovolí súperiť s tými najlepšími, čo je práve to, čo muži potrebujú.

Mollyna hra, film, ktorý musíte vidieť!

PS: Skutočná Molly je tiež poriadna kráska!

Foto: actress.camera