V zatiaľ poslednom vydaní  Britain´s Got Talent mohli diváci v populárnej talentovej šou zazrieť i Slováka Erika Kováča, ktorý kvôli svojej rečovej bariére pekne vytočil porotcu Simona Cowella, no zároveň na konci svojho vystúpenia dostal od divákov standing ovation.

Róm Erik Kováč síce pochádza zo Slovenska, no žije v anglickom Sheffielde, preto sa rozhodol ukázať svoj spevácky talent obyvateľom Veľkej Británie. No ešte pred tým, než začal vôbec spievať, predviedol i svoju neznalosť ich rodného jazyka. Erik prezradil, že pracuje v supermarkete, no Simonovi to nestačilo a chcel poznať aj jeho názov. Mladík očividne otázke neporozumel, preto začal trepať halabala, až Simona úplne vytočil a všetkých prítomných rozosmial. Zmätený Slovák potom spustil titanicovskú baladu My Heart Will Go On, ktorej prevedenie zrejme divákov celkom zaujalo, keďže mu na konci venovali standing ovation. Alebo žeby z ľútosti?

A aby sme nezabudli spievanie hitu Erikovi spríjemnila typická titanicovská póza, ktorej sa zhostili porotcovia David Walliams s už zrejme obmäkčeným Simonom.

Foto: Youtube